خانه » بـازی » جوجه ديوانه اين بار در بازي Crazy Chicken Pirates v1.0

جوجه ديوانه اين بار در بازي Crazy Chicken Pirates v1.0

واقعا كه هيچ چيز نمي تواند به اندازه يك بازي به انسان هيجان بخشد مخصوصا اگر آن بازي از سري بازي هاي جوجه ديوانه باشد. Crazy Chicken Pirates جديدترين طرح از سري بازي هايي است كه نسخه هاي مختلفي از آن از سوي شركت سازنده تا به حال ارائه شده و هريك موضوعي خاص و مربوط به خود را داشته اند ؛ اما اين بار موضوع كمي با بقيه نسخه هاي فرق دارد و كاربر اينجا بايد به اين جوجه ديوانه كمك كند تا در جزيره اي دو افتاده با كشتن مزاحمان به گنج اصلي دست پيدا كند.
نكته هاي جالب در اين بازي زمان است كه اهميت فوق العاده بالايي دارد چرا كه بايد در زمان مشخص هدف هاي در حالا حركت را نشانه رفته و امتياز هاي مورد نظر را كسب كنند. تعداد شليك ها هم هرچه كمتر باشد به تناسب امتياز بيشتري كسب خواهد شد ؛ البته استفاده از بازي به اين دليل كه تنها با ماوس و دو دكمه اصلي آن صورت مي گيرد بسيار آسان است اما سرعت عمل و دقت نقش مهمي در بازي Crazy Chicken Pirates ايفا مي كند. دكمه چپ ماوس براي شليك گلوله ها و دكمه راست براي پر كردن اسلحه به كار مي رود.
گرافيك بازي بسيار مناسب و تركيب بندي رنگ ها چون بسيار شاد است مناسب براي سنين مختلف مخصوصا كودكان است چرا كه در كنار يك بازي سالم مي توانند به سادگي و با حركت ماوس بهترين تفريح را انجام دهند. Game Play‌ تمامي نسخه هاي توليد شده از بازي جوجه ديوانه بسيار بالا بوده و اين نسخه هم پيرو مدل هاي قبلي از همين خصوصيت بهره مند است.

قابليت هاي كليدي بازي Crazy Chicken Pirates v1.0 :
– گرافيك مناسب بازي
– سازگار با انواع سيستم هاي سخت افزاري
– سهولت در انجام بازي
– نياز به سرعت و دقت عمل بالا
– طراحي زيباي بازي و مفيد براي همه سنين
– نصب سريع و آسان نرم افزار
– سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
– و …

دانلود – با حجم 47.10

رمز : www.masterdl.com

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است
97725