خانه » مالتی مدیـا » مبدل » دانلود نرم افزار ویرایشگر فایل های صوتی Audio Editor Gold 8.11.2.7

دانلود نرم افزار ویرایشگر فایل های صوتی Audio Editor Gold 8.11.2.7

دانلود نرم افزار ویرایشگر فایل های صوتی Audio Editor Gold 8.11.2.7

.

Audio Editor Gold یک برنامه ی پیشرفته، قدرتمند، با ویژگی های کامل در زمینه ی ویرایش فایل های صوتی دیجیتالی است. شما میتوانید با استفاده از این برنامه موسیقی، صوت یا صدای خود را ضبط و ویرایش کنید، آن را با قسمتی از فایلهای صوتی دیگر میکس کنید، افکت های ویژه نظیر انعکاس صدا یا اکو، هم صدا (چند نفر کردن صدا)، طنین انداز و… بر روی آن قرار دهید و سپس آن را روی CD یا DVD قرار دهید، روی اینترنت منتشر کنید، و یا اینکه برای سایرین ایمیل کنید.
– با این برنامه فایلهای صوتی را میتوانید اجرا کنید و یا اینکه خود فایل صوتی بسازید و آن را با هر فرمتی که مایلید ذخیره کنید. شما حتی میتوانید قسمتی از یک فایل صوتی را برای خود انتخاب کنید و آن قسمت را بصورت یک فایل جدید ذخیره کنید.
– یکی دیگر از قابلیت های Audio Editor Gold نمایش فرمهای موجی فایلهای صوتی شماست. شما میتوانید امواج صوتی را بزرگنمایی کنید، به حالت عادی برگردانید، و یا اینکه بصورت “عمودی” آن را بزرگنمایی کنید.
– اصوات گوناگون (صدا، موسیقی و غیره…) را از مایکروفن، DVD، CD، VCD، CD Player ، کاست های صوتی، MP3 Player، RealPlayer، Windows Media Player، صفحات اینترنتی، رادیوهای اینترنتی و غیره را با فرمت دلخواه خود ذخیره کنید!
– شما میتوانید یصورت “تصویری” فایلهای صوتی خود را ویرایش کنید! توسط این برنامه میتوانید قسمتی از فایل را Cut، کپی، Paste، میکس، و غیر کنید. حتی میتوانید “ببینید” کدام قسمت از فایل بی صدا است، تا آن را حذف کنید!

– بر روی فایلهای خود افکت بگذارید! انواع افکت های صدای زیبا روی فایل صوتی خود بگذارید! از آن دسته افکت هایی که دی جی های حرفه ای استفاده میکنند. گوشه ای از این افکت ها عبارتند از: Amplify, Compressor, Delay, Equalize, Fade In and Fade Out, Flanger, Invert, Normalize, Phaser, Reverb, Reverse, Silence, Shrink, Stretch, Vibrato و غیره…

– با Audio Editor Gold میتوانید فایلهای صوتی خود را از یک فرمت به فرمتی دیگر تبدیل کنید. بسیار راحت و آسان.

– بر روی فایل صوتی خود اطلاعات جانبی قرار دهید. اطلاعاتی نظیر: اسم سازنده، نام آلبوم، نظر خود، کپی رایت، ژانر فایل، نام فایل، سال تولید، آدرس سایت خود و غیره… این اطلاعات برای این است تا اگر کسی فایل صوتی شما را دریافت یا دانلود کرد اطلاعات نوشته شده توسط شما را ببیند و از آنها مطلع شود.

.
قابليتهاي كليدي نرم افزار Audio Editor Gold :
– تبدیل متن به صدا
– یک برنامه ضبط صوت کوچک اما هوشمند برای ضبط سریع صوت
– ذخیره قسمت های بریده شده فایلهای صوتی بر روی هارد دیسک
– قابلیت زوم بر روی نمودار ارتعاشات صوتی

– ضبط صدا از طریق میکروفون، ورودی های کارت صوتی DVD / VCD / CD Player, Tapes and LP’s, MP3 Player, RealPlayer, Windows Media Player, رادیو اینترنتی، گفتگو های اینترنتی و یا صفحات وب

– ویرایش فایل های صوتی با فرمان های معمولی ویندوز Copy, Cut, Paste, Delete
– تغییر فورمت فایل های صوتی
– اعمال افکت های گوناگون بر روی صوت
– اعمال فیلتر های صوتی بر روی قسمتی از صوت
– ویرایش مشخصات فایل صوتی
– و…

.

توجه:

از شماره سريال زير در هنگام نصب برنامه روي سيستم  استفاده نمائيد:

AEG8648169

.

.

| دانلود |

| حجم : 14.44  مگابایت |

| رمز فایل :  www.masterdl.com |

| منبع : پرتال تخصصی دانلود رایگان www.MasterDL.Com |

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است
27680