خانه » سایر مطالب » اخبار » این هفته «شمر» به درک واصل می شود + تصاویر

این هفته «شمر» به درک واصل می شود + تصاویر

/

سریال تلویزیونی مختارنامه در بخش 28 خود که جمعه نهم اردیبهشت ماه پخش می شود، داستان تعقیب و گریز، غافلگیری و به هلاکت رساندن شمر ملعون را به تصویر خواهد کشید.

علاقه مندان سریال مختارنامه از آغاز پخش این سریال و دیدن مظلومیت اهل بیت و ستم هایی که بر آنها وارد شده، همواره با این امید به دیدن صحنه های اینچنینی می نشستند که در ادامه بخش های سریال بتوانند شاهد انتقام گیری مختار از اشقیا باشند.

.

حالا پس از پخش قسمت 27 سریال که در آن عمُر سعد با بدنی آلوده، نجس و بدون غسل کردن به هلاکت رسید، در قسمت 28 نوبت شمر است تا گرفتار انتقام و عدالت مختار ثقفی شود.

به گزارش روابط عمومی این سریال تلویزیونی، شمر در قسمت 28 از کوفه فرار کرده و در یکی از خرابه های اطراف مدائن در انتظار پیوستن غلامش «رستم» است که با عملیات تعقیبی که توسط کیان طراحی شده، شناسایی و سرانجام به دست «کیان ایرانی» به دَرَک واصل می شود.

از دیگر رخدادهای این بخش، حضور «سنان » یکی دیگر از اشقیاء در روستای «ابن ربیع» است. او در این روستا، همسری جوان دارد که به دیدارش رفته و این ملاقات غیر منتظره حوادثی را رقم می زند. پایان بخش قسمت 28 سریال مختارنامه نیز نمایشی صحنه ای کوتاه و تاثیر گذار از واقعه کربلا است.

بر پایه این گزارش، در این قسمت بازی «رحمان باقریان» در نقش زربی غلام مختار و «محمد فیلی» در نقش شمر به پایان خواهد رسید.

 

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است
66719